OPAKOWANIEA POLIETYLENOWE

image
Kaptury termokurczliwe
Kaptury termokurczliwe Służą jako opakowanie zbiorcze towaru na palecie transportowej, głównie jako zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi oraz zabezpieczenie przed przesunięciem towaru na palecie. Wykonywane są w różnych rozmiarach w zależności od potrzeb i rodzaju palety transportowej.
Rękawy, półrękawy, taśma foliowa
Rękawy, półrękawy, taśma foliowa Ten typ opakowania służy głównie do jednostkowego pakowania towarów wymagających zabezpieczenia przed wilgocią oraz uzyskania szczególnej estetyki pakowania. Używane przede wszystkim w komorach termicznych do termicznego obkurczenia towaru.
Worki foliowe otwarte
Worki foliowe otwarte Służą do ręcznego pakowania towarów lub maszynowego z zamknięciem przy pomocy zgrzewa górnego. Mogą być wykonywane jako bezbarwne, barwione lub z nadrukiem.
Worki wentylowe
Worki wentylowe Służą do maszynowego pakowania towarów sypkich na automatach pakujących. Zamknięcie worka przy pomocy wentyla umożliwia wyeliminowanie dodatkowych urządzeń zamykających. Stanowią zamiennik dla worków papierowych wentylowych, gdzie wymagana jest barierowość przed wilgocią. Produkowane są w różnych rozmiarach długości, szerokości oraz grubości, jako czyste i z nadrukiem.
Folie opakowaniowe
Folie opakowaniowe Służą do pakowania towarów, zabezpieczenia przed wilgocią, jako wyłożenia oraz wkłady w innych opakowaniach.
Przekładki foliowe
Przekładki foliowe Znajdują zastosowanie przede wszystkim jako bariera przed wilgocią bezpośrednio na palecie, zabezpieczając ładunek od podłoża oraz jako przekładka na paletę nakrywająca towar "od góry" stanowiąca zabezpieczenie przed wilgocią.
Folie stretch maszynowe
Folie stretch maszynowe Do pakowania maszynowego towarów na paletach przy pomocy owijarek mechanicznych. Wykonywane są w różnej grubości w zależności od rodzaju zabezpieczanego ładunku.
Folie stretch ręczne
Folie stretch ręczne Do pakowania ręcznego towarów na paletach. Wykonywane są w różnej grubości w zależności od rodzaju zabezpieczanego ładunku.
Taśmy samoprzylepne
Folie pęcherzykowe
Pianka poliuretanowa
OPAKOWANIA OBSŁUGA KLIENTA

Rafał Zabawski
rafal.zabawski@packsystem.pl
+48 500-228-190

Łukasz Ździebło
lukasz.zdzieblo@packsystem.pl
+48 502-270-313


+48 (17) 22-10-705
biuro@packsystem.pl

Kontakt